Ogłoszenia kobiet do randkowania PORADNIK

Opublikowane przez admin w dniu

Ogłoszenia kobiet

Ogłoszenia kobiet – Wiele osób w internecie poszukuje ogłoszeń kobiet do spotkań erotycznych czy randek. W dzisiejszym artykule pomożemy stworzyć atrakcyjny profil, który pomoże znaleźć kobietę do spotkań towarzyskich. Jeżeli wykonasz wszystkie kroki według naszych wskazówek, umawianie się na spotkania przyjdą Ci o wiele łatwiej.

Na potrzeby artykułu stworzyliśmy konto na jednym z portali randkowych. Wybraliśmy portal LetsDate.

Jeżeli z jakiś powodów nie odpowiada Ci ten portal z ogłoszeniami kobiet, możesz sprawdzić najlepsze portale według nas TUTAJ.

A więc, jak już mamy stworzone konto, powinniśmy uzupełnić nasz profil. Wizytówką naszego profilu jest oczywiście zdjęcie profilowe, to one jest odpowiedzialne za pierwsze wrażenie. Jak wiadomo, najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jeżeli szukasz poważnej kobiety i chcesz zwrócić na nią swoją uwagę, nie możesz wrzucać zdjęć niewyraźnych, bądź przedstawiające Ciebie z odległości 3 metrów. Powinno przedstawiać Twoją twarz oraz kawałek Twojej postury (powiedzmy do klatki piersiowej). Pamiętaj, to portal randkowy, uśmiechnij się trochę do zdjęcia, kobiety nie szukają smutasów, ani zbyt poważnych Panów na zdjęciu. To nie CV, czy rozmowa o pracę, żebyś był na zdjęciu smutny czy zbyt poważny.

No dobrze, zdjęcie profilowe mamy! Teraz czas na uzupełnienie czegoś o sobie. Opisz krótko siebie oraz co lubisz robić. Dobrze wiedzieć z kim mamy do czynienia, ale również czym się interesuje, w końcu macie ze sobą rozmawiać. A żeby ze sobą rozmawiać to potrzebne są wspólne tematy.

Przykład krótkiego i dobrego opisu

Cześć,

Mam na imię Piotrek i mam 27 lat, lubię się śmiać, spacerować, biegać. Interesują mnie samochody, dobre kino oraz podróże. W przyszłości chciałbym zamieszkać w …

Krótko i na temat, dlaczego ostatnie zdanie jest nie dokończone? Aby wzbudzić ciekawość, kobiety nie lubią od razu wszystkiego dostawać na tacy. A chwila zastanowienia nad tym gdzie chciałbyś mieszkać, skoro lubisz podróżować i pewnie zwiedziłeś dużo miejsc, na pewno ją zaintryguje.

No dobra, skoro mamy już za sobą zdjęcie profilowe i opis za sobą, to pora odpowiadać na ogłoszenia kobiet. Musisz wiedzieć, że kobiety nie lubią pisać pierwsze. Samo to, że znalazła się na Twoim profilu, przeciągnęła w prawo, czy polubiła Twoje zdjęcie, to już jest znak, że jest zainteresowana i bardzo chętnie sprawdzi czym jeszcze możesz ją zaciekawić.

Jeżeli chcecie, aby dodać kolejny artykuł jak pisać z kobietą, kiedy ta wyrazi swoje zainteresowanie, koniecznie dajcie znać w komentarzach! Mamy nadzieję, że pomogliśmy, a randkowanie stanie się łatwiejsze.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *